Własna biżuteria? Czemu nie!

Lubisz oryginalną i niekonwencjonalną biżuterię? Chcesz żeby bransoletka czy kolczyki które założysz idealnie pasowały do Twojego stylu i charakteru? I co najważniejsze – żeby nie były to modele produkowane na szeroką skalę przez firmy jubilerskie? Postaw na biżuterię handmade. Własnoręcznie wykonana biżuteria gwarantuje unikatowość oraz może przerodzić się w Twoje nowe hobby. Rozwija kreatywność, relaksuje oraz uczy koncentracji i cierpliwości.

Nie wiesz od czego zacząć?

Na początek wystarczą dobre chęci, pomysł oraz półfabrykaty i narzędzia do wyrobu biżuterii. W hurtowniach z półfabrykatami np. tej tutaj znajdziesz m.in. bardzo duży wybór trwałych bigli wykonanych ze stali nierdzewnej lub pokrytych powłokami w różnych kolorach, drutów miedzianych oraz różnorodnych drewnianych koralików i kamieni, z których będziesz mogła stworzyć piękne kolczyki czy nietuzinkową, autorską bransoletkę. Dostępni na rynku producenci półfabrykatów stale wymyślają kreatywne i praktyczne rozwiązania, dzięki którym biżuteria DIY jest wyjątkowa i niepowtarzalna. 

półfabrykaty do biżuterii

Własny biznes?

Czemu nie. Jeśli nasz już za sobą pierwsze projekty i uważasz, że tworzenie autorskiej biżuterii na własną skalę to świetny pomysł nie tylko na nowe hobby, ale i na swój własny mały biznes, to świetnie trafiłaś. Nasza profesjonalna hurtownia posiada w sprzedaży półfabrykaty, dzięki którym tworzenie kolczyków, bransoletek czy naszyjników stanie się jeszcze łatwiejsze. Daj sobie szansę na rozwinięcie nowej pasji i zapoznaj się z naszą ofertą, w której znajdziesz m.in. bigle, sztyfty, szpilki jubilerskie, druty pamięciowe, karabińczyki i bazy do pierścionków oraz niezliczoną ilość dekoracyjnych koralików i kamieni. 

Opublikowany w Moda