Wyjątkowe bransoletki na sznurku z grawerem

Stworzenie własnej bransoletki na sznurku lub rzemyku jest teraz prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Sklep z biżuterią Mokait oferuje intuicyjny i bardzo przejrzysty oraz łatwy w obsłudze kreator bransoletek. Klient staje przed możliwością zaprojektowania unikalnej i jedynej w swoim rodzaju biżuterii. Dodanie graweru sprawi, że bransoletka będzie podarunkiem niezwykle osobistym i dopasowanym do indywidualnych cech obdarowanej osoby. To prawdziwy prezent od serca. 

Wybór zawieszki

bransoletka na sznurku z grawerem

Do wyboru jest aż piętnaście różnych zawieszek: chłopiec, dziewczynka, para, stópka lub stópki dziecka, serce, serca w sercu oraz stópki w sercu, coś specjalnego dla miłośników zwierząt czyli pies, kot, kostka oraz łapka, a także aniołek na szczęście, koniczynka i  puzzel. Zawieszki wykonane są ze srebra próby 925 w dwóch kolorach: srebrnym i złotym. Na wszystkich zawieszkach możliwe jest wykonanie spersonalizowanego graweru. Jedna bransoletka pomieści aż pięć dowolnych zawieszek. 

Wybór sznurka 

Sznurek jest dostępny w szesnastu kolorach: ciemnoróżowym, jasnoróżowym, czerwonym, bordowym, amarantowym, białym, czarnym, ciemnozielonym, ciemnoszarym, niebieskim, pomarańczowym, lawendowym, brzoskwiniowym, jasnym morskim i ciemnym morskim oraz miętowym. Przy wyborze koloru sznurka należy wskazać też jego rozmiar poprzez wybranie opcji: dla kobiety lub dla dziecka. 

Dodatkowe informacje: 

  • sznurek posiada tradycyjne wiązanie w postaci dwóch supełków, 
  • możliwa jest regulacja długości bransoletki do +/- 5 cm, 
  • bransoletka zapakowana jest w eleganckie szare pudełko ze złotym logo sklepu, 
  • za dodatkową opłatą pudełko może zostać zapakowane w różową torbę prezentową,
  • każdy produkt wykonany jest ręcznie i z pasją.

Bransoletka na sznureczku z grawerem to idealny i zawsze trafiony prezent dla bliskiej osoby. Szeroki wybór zawieszek, kolorów sznurka oraz możliwość personalizacji poprzez wykonanie grawerunku sprawi, że podarunek przyniesie radość i wzruszenie. To ponadczasowy rodzaj biżuterii pasujący do każdej okazji.