Różowe buty – do jakich stylizacji pasują?

W każdej szafie znajduje się oryginalna część garderoby, którą pozornie trudno dopasować do większej stylizacji. Często są nią np. różowe buty. Kobiety noszące tę część garderoby zastanawiają się, z jakimi kolorami ją łączyć i w jakich okolicznościach nosić. Oto odpowiedzi!

różowe buty

Z jakimi kolorami łączyć różowe buty?

Różowe buty od pantofelek24.pl przez wielu uznawane są za irytujący element garderoby, który trudno dopasować do innych elementów w szafie. Nic bardziej mylnego. Róż świetnie prezentuje się z klasyczną czernią, bielą i szarością. To przy takich „smutnych” kolorach jego intensywność wybrzmiewa jeszcze bardziej i sprawia, że oczy same kierują się w okolice obuwia. Ponadto róż można łączyć z granatem i brązem – to większe wyzwanie, ale wciąż chętnie wybierane przez osoby dbające o to, by ich ubrania tworzyły doskonałą kompozycję.

Różowe buty świetnie sprawdzą się także jako:

  • część stylizacji z rajstopami lub gołymi nogami;
  • uzupełnienie innych różowych elementów w stylizacji, np. nakryć głowy;
  • element mający wyróżnić osobę na tle tłumu!

W jakich okolicznościach nosić różowe buty?

Róż bywa symbolem miłości, przyjaźni i ciepła. W niektórych kręgach mówi się, że noszenie różowego to również szczęście. Choć w nadmiarze róż może wydawać się tandetny, a nawet zniechęcać do danej stylizacji – taki akcent jak buty może ożywić i pokazać szczęście noszącej je osoby. Z tego powodu niezależnie od tego, czy różowe buty, które się wybierze to szpilki, adidasy czy kozaki, warto nosić je zarówno do pracy, na uczelnie, czy do szkoły, jak i na spotkania ze znajomymi i imprezy. W połączeniu z wyżej wymienionymi kolorami będą prezentować się doskonale!